• 25.04.2018
 Warsztaty praktyczne z Hilti (Wydział Inżynierii Lądowej) - SPOTKANIE ODWOŁANE

Warsztaty praktyczne z Hilti (Wydział Inżynierii Lądowej) - SPOTKANIE ODWOŁANE

ZAPROJEKTUJMY PRZYSZŁOŚĆ

• Właśnie kończysz studia i zastanawiasz się nad dalszą ścieżką zawodową?
  • Szukasz firmy, która doceni Twój unikalny potencjał i dopasuje Twój profil kompetencji do odpowiedniego dla Ciebie stanowiska?
  • Chcesz dołączyć do pionierów nowych technologii tworząc rozwiązania dla branży budownictwa przyszłości?

Dołącz do zespołu Hilti!

Będziemy 25 kwietnia 2018 na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Przyjdź i porozmawiaj z nami o budownictwie przyszłości.

Harmonogram spotkania:

• Zajęcia warsztatowe (11:15-12:00): – prezentacja montażu poszczególnych rodzajów zamocowań Hilti z zakresu techniki kotwienia konstrukcji stalowych do podłoża betonowego:

- kotwienie chemiczne,

- kotwienie mechaniczne => kotwy rozporowe,

- kotwienie mechaniczne => kotwy wkręcane,

- kotwienie mechaniczne => kotwy samopodcinające

Po wykonaniu osadzenia w betonie sprawdzenie nośności wybranych łączników przy pomocy testera Hilti.

• Prezentacja (12:15-13:00): detekcja zbrojenia w podłożu betonowym – Hilti Ferroscan
  • Prelekcja (13:15-14:00):  możliwości software’u Hilti Profis Engineering do projektowania zakotwień.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Osoby zapisane na wydarzenie otrzymają drogą mailową informację na temat konkretnych sal,w którzych odbędzie się to wydarzenie.

Lecha Kaczyńskiwgo 16