• 20.03.2018
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapraszają na spotkanie z Biurem Badań Kryminalistycznych ABW.

Temat: „Biometria w służbie nauk sądowych. Autentyczność nagrań, specjalista DSP a badania kryminalistyczne.”

Spotkanie odbędzie się 20 marca 2018, w godz. 14:15-16:15, sala 231 w Gmachu Głównym PW.

Zadania ABW zostały zdefiniowane na stronie internetowej służby. Czy jednak katalog ten jest zamknięty?

O tym, a także o fonoskopii i jej związku z kryminalistyką dowiemy się na prezentacji poświęconej:

• biometrii w służbie nauk sądowych,
  • autentyczności nagrań i autentyczności głosu,
  • specjalista DSP a badania kryminalistyczne,
  • głos jako wizytówka człowieka.

Prezentację poprowadzi ekspert z dziedziny badań kryminalistycznych i fonoskopii.

Na spotkanie szczególnie zapraszamy studentów fizyki, elektroniki, mechatroniki.

Zapisy po zalogowaniu się do Strefy Studenta (w prawym, górnym rogu strony pojawi się możliwość zapisu na wydarzenie).

Pl. Politechniki 1, Gmach Główny, sala 231