• 21.03.2018
Najczęstsze błędy kandydatów - warsztaty z zawodowymi headhunterami

Najczęstsze błędy kandydatów - warsztaty z zawodowymi headhunterami

Biuro Karier PW oraz Winckler Personal zapraszają na warsztaty dedykowane studentom zainteresowanym tematyką profesjonalego przygotowania do udziału w procesach rekrutacji do pracy. Warsztaty poprowadzą doświadczeni headhunterzy.

Warsztat odbędzie się 21 marca 2018 r., w godz. 14:15-16:15, w budynku CZIiTT PW (ul. Rektorska 4), w sali 5.02

Zastanawia Cię dlaczego nie otrzymujesz odpowiedzi na swoje CV? Jesteś po spotkaniu rekrutacyjnym, zadowolony z zaprezentowania siebie, a jednak telefon nadal nie dzwoni? Być może wiążesz swoją przyszłość z zawodowym headhuntingiem? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w spotkaniu z nami.

Dowiesz się m.in.:

• jaka jest rola headhuntera w procesie rekrutacyjnym;
  • czy sieć jest Twoim przyjacielem czy wrogiem;
  • dlaczego Twoje CV nie przechodzi do II etapu rekrutacyjnego;
  • jakie błędy możesz popełniać na rozmowie rekrutacyjnej;

Jako zawodowi headhunterzy chętnie podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami, zwrócimy Twoją uwagę na najważniejsze aspekty podczas autoprezentacji, porozmawiamy o idealnym CV oraz pokażemy, jak najlepiej zadbać o swój wizerunek w sieci, a czego należy się wystrzegać. Dowiedz się, jak dać się złowić!

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.02