• 01.03.2018
Prezentacja Modelu LEVER służącego diagnozie kompetencji i ich certyfikacji - prezentacja w ramach Business Networking Day na WIL PW
Inne

Biuro Karier PW, Wydział Inżynierii Lądowej PW oraz Fundacja Dobra Sieć zapraszają na warsztaty organizowane w ramach BUSINESS NETWORKING DAY na Wydziale Inżynierii Lądowej PW.

Warsztat odbędzie się 1 marca 2018 r., w godz. 12:15-13:00, w Gmachu Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16),  w sali 407

W programie prezentacji:

Kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, praca w zespole czy kreatywność mają obecnie coraz większe znaczenie dla pracodawców. Dlaczego?
Ponieważ to one odpowiadają za nasze nastawienie do pracy, styl współpracy z innymi, chęć zdobywania nowej wiedzy, czy sposób radzenia sobie z przeszkodami. Pracodawcy mają także świadomość tego, że nieco łatwiej jest nauczyć nowego pracownika konkretnej kompetencji twardej (np. obsługi komputera), niż pracy w zespole. Dlatego warto być świadomym własnych kompetencji i być w stanie udowodnić, że się je posiada.

• W jaki sposób możesz sprawdzić, jakie kompetencje miękkie posiadasz?
  • Jak zaprezentować te kompetencje przyszłemu pracodawcy?

Zapraszamy na prezentację!

Prezentację poprowadzi:

Marzena Kacprowicz - z wykształcenia polityk społeczny, z pasji – promotorka kreatywnego korzystania z Internetu. Pomysłodawczyni LEVER BASIC – narzędzia online do samodzielnej oceny kompetencji miękkich oraz aplikacji TuDu.org.pl – pierwszej w Polsce platformy crowdsourcingowej dla trzeciego sektora. Od 2011 roku związana z Fundacją Dobra Sieć, w której opiekuje się Programem E-wolontariatu. Wymyśla i realizuje projekty, które wykorzystują potencjał Internetu do prowadzenia rozmaitych działań społecznych, projektuje www i aplikacje, pisze publikacje oraz prowadzi szkolenia z zakresu m.in. (e-)wolontariatu i bezpiecznej współpracy on-line. Jest zafascynowana społecznościami internetowymi i ich wpływem na życie w ‘realu’ – to właśnie dzięki nim jest przekonana, że nowe technologie mogą być świetnym narzędziem do poznawania i zmieniania świata na lepsze.

Rejestracja na prezentację możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Więcej informacji o BUSINESS NETWORKING DAY na WIL PW - w WYDARZENIACH na portalu Biura Karier PW

Gmach Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16), sala 407