• 01.03.2018
6 kompetencji, których szukamy u przyszłych pracowników ERBUD - Warsztaty w ramach Business Networking Day na WIL PW
Warsztaty

Biuro Karier PW, Wydział Inżynierii Lądowej PW oraz ERBUD zapraszają na warsztaty organizowane w ramach BUSINESS NETWORKING DAY na Wydziale Inżynierii Lądowej PW.

Warsztat odbędzie się 1 marca 2018 r., w godz. 11:00-12:00, w Gmachu Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16),  w sali 509 B

W programie warsztatów:

Informacje o tym jakie cechy i umiejętności są pożądane u przyszłych pracowników ERBUDU.

Oprócz wiedzy funkcjonalnej zgodnej z wymaganiami stanowiska pracy ważne są kompetencje miękkie, które będą wpierały pracownika w funkcjonowaniu w biznesie.

Aby nastąpił efekt synergii tzn. aby i pracownik i firma czerpali wzajemną korzyść i radość ze współpracy, już na etapie rekrutacji zwracamy uwagę na 6 kompetencji.

Dla studentów wchodzących na rynek pracy jest to z pewnością dobry moment na poznanie szczegółowych wymagań przyszłego pracodawcy.

Warsztat poprowadzi: Dagmara Sobolewska - Dyrektor Pionu HR firmy ERBUD

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Więcej informacji o BUSINESS NETWORKING DAY na WIL PW - w WYDARZENIACH na portalu Biura Karier PW.

Gmachu Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16), w sali 509 B.