• 01.03.2018
Logistyka w pigułce na Varso - Warsztaty w ramach Business Networking Day na WIL PW
Warsztaty

Biuro Karier PW, Wydział Inżynierii Lądowej PW oraz HB Reavis Poland zapraszają na warsztaty organizowane w ramach BUSINESS NETWORKING DAY na Wydziale Inżynierii Lądowej PW.

Warsztat odbędzie się 1 marca 2018 r., w godz. 10:00-11:00, w Gmachu Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16),  w sali 509 B

W programie warsztatów:

• Informacja o inwestycji.
  • Czym jest logistyka i dlaczego jest tak ważna zarówno dla budowy jak i dla każdego z nas?
  • Wyzwania tej budowy związane z logistyką (z perspektywy Kierownika ds. Logistyki)
  • „100 pytań do” czyli dzielimy się doświadczeniem

Warsztat poprowadzi:

Paweł Myszak - Deputy Project Manager

Jego motto brzmi „dopóki po drugiej stronie jest człowiek wszystko można załatwić”, dlatego współpracując z działem Procurement odpowiada za negocjacje umów z podwykonawcami. W międzyczasie dba o komfort sąsiadów, spotyka się z przedstawicielami Miasta i spółek z grupy PKP, aby wytłumaczyć im dlaczego Varso jest tak ważnym projektem.

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Więcej informacji o BUSINESS NETWORKING DAY na WIL PW - w WYDARZENIACH na portalu Biura Karier PW

Gmach Inżynieri Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16), w sali 509 B