• 03.03.2018
Akademia Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Akademia Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Biuro Karier PW oraz AVON Polska zapraszają na warsztaty dedykowane studentom zainteresowanym tematyką szeroko pojętej analizy danych. Warsztaty poprowadzą doświadczeni menedżerowie z firmy AVON, którzy podzielą się wiedzą i przybliżą swoją pracę.

Warsztat odbędzie się 8 marca 2018 r., w godz. 12:15-14:30, w siedzibie Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, ul. Narbutta 85, w sali nr 314

NA WARSZTATY SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY STUDENTÓW Wydziału Zarządzania PW (kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, ostatni rok studiów inżynierskich, studia magisterskie).

Chciałbyś dowiedzieć się czym zajmują się eksperci w jednej z największych firm kosmetycznych na świecie?

A może chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę w praktyce i zmierzyć się z realnym „casem biznesowym” z jakim możesz spotkać się w przyszłej pracy?

W AVON masz taką możliwość! Weź udział w Akademii Zarzadzania Łańcuchem Dostaw i dowiedz się jak wygląda praca w tym obszarze.

Już 8 marca zapraszamy Cię na  warsztat, na którym:

• Dowiesz się jak wygląda, jakie wyzwania stawia i jak jest zarządzany międzynarodowy Łańcuch Dostaw Avon w regionie EMEA.
  • Pokażemy Ci jakich prostych i zaawansowanych (ale zawsze skutecznych!) technik używamy w celu dostarczenia produktu na czas,  na miejsce i jak najniższym kosztem.
  • Będziesz mógł spróbować swoich sił w rozwiązywaniu „case studies” opartych na ’życiowych’  przykładach zebranych w ciągu kilkunastu lat praktyki biznesowej.
  • W trakcie warsztatu, będziesz miał okazję zapoznać się z charakterystyka Łańcucha  Dostaw w dziale Planowania w AVON, a w części praktycznej pogłówkujesz nad realnymi zadaniami, z którymi mierzymy się  w swojej pracy.

Sesję poprowadzi Grzegorz Kania, Menadżer Regionalnego Działu Planowania Łańcucha Dostaw AVON. Od wielu lat zarządza zespołami ekspertów Działu Planowania Łańcucha Dostaw.

Uczestnictwo w Akademii stanowi cenny wpis do CV.

Firma Avon daje możliwość współpracy w ramach programu stażowego w Dziale Zarzadzania Łańcuchem Dostaw. Na spotkaniu uzyskasz informacje o Programie stażowym w firmie Avon na 2018!

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, ul. Narbutta 85, w sali 314