• 20.02.2018
Projektowanie Kariery - budowanie wizerunku na rynku pracy

Projektowanie Kariery - budowanie wizerunku na rynku pracy

Biuro Karier PW oraz DPD Polska zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 5, Przygotowanie do udziału w rekrutacjach).

Warsztat odbędzie się 20 lutego 2018 r., w godz. 12.15-14.15, w budynku CZIiTT w sali 5.02

W programie:

W trakcie warsztatu dowiesz się, jakie mogą być ścieżki kariery. Zobaczysz, że warto obrać ścieżkę zgodną z Twoimi talentami i oczekiwaniami oraz jakie cechy są obecnie najbardziej pożądane wśród pracowników.

Usystematyzujesz wiedzę na swój temat, zaczniesz odkrywać swoje mocne strony i talenty. To wszystko pomoże ci nakreślić twoją własną markę, zyskasz pewność siebie i zaczniesz traktować potencjalnych pracodawców jak partnerów, którym masz do zaoferowania konkretne umiejętności.

Program warsztatu:

• Praca w XXI wieku
  • Kariera a rynek pracy
  • Tendencje rozwoju rynku pracy
  • Publiczne i niepubliczne instytucje rynku pracy
  • Czym jest kariera zawodowa?
  • Moje mocne strony
  • Indywidualny plan rozwoju kariery
  • Kreowanie wizerunku
  • Proces rekrutacji
  • Źródła poszukiwania pracy - co to znaczy aktywne szukanie?
  • Dokumenty aplikacyjne, czyli jak wzbudzić zainteresowanie
  • Rozmowa kwalifikacyjna - jak nie dać się zaskoczyć?

Podczas warsztatu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu wpływania na własną karierę zawodową, sukces, budowanie pewności siebie oraz jak należy to wszystko zrobić i od czego zacząć!!!

„Działanie jest podstawowym kluczem do każdego sukcesu”

Pablo Picasso

Warsztat poprowadzi:

Maria Zawadzka-Samoszuk - Absolwenta Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku HR Business Partner. Blisko dwunastoletnie doświadczenie zdobywała w działach personalnych dużych organizacji oraz zarządzając własna firma konsultingową.

Obecnie związana zawodowo z DPD Polska na stanowisku HR Business Partnera.

Trener oraz Coach w trakcie akredytacji ICF. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: kompetencji menedżerskich, zarządzania sobą w czasie, autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania konfliktem.

Praktyk HR wspierający rozwój ludzi i organizacji.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.02