• 31.01.2018
Akcelerator Kariery - Styczeń

Akcelerator Kariery - Styczeń

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci!

Zapraszamy Was do udziału w styczniowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :)

W tym miesiącu skupimy się na LEADERSHIP SKILLS.

„Jeśli wchodzisz do pokoju i stres się podnosi, to znaczy, że źle prowadzisz biznes”.
Autor: Mark Cuban - Miliarder i inwestror, właściciel drużyny Dallas Mavericks. Jego majątek szacuje się na około 2,4 mld USD. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 12 lat od sprzedawania worków na śmieci.

Przed Wami szansa, by rozwinąć umiejętności przywódcze! O jakich umiejętnościach mowa? Budowanie długotrwałych relacji, efektywna komunikacja, motywowanie zespołów, wywierania wpływu na otoczenie, wyznaczanie celów i umiejętność angażowania ludzi w jego zrozumienie i osiąganie. To wszystko czyni różnicę między szefem a prawdziwym liderem!

Udział w min. 3 warsztatach z danego bloku gwarantuje otrzymanie certyfikatu z poświadczeniem Firm prowadzących poszczególne wydarzenia.

Co zrobić, aby zgłosić swój udział w Akceleratorze Kariery?

• Zaloguj się do Strefy Studenta i zapisz do programu poprzez stronę.
  • Pobierz regulamin: Link do ząłącznika
  • PRZECZYTAJ i podpisz;
  • Przynieś do Biura Karier (Polna 50, V piętro) lub zrób zdjęcie/zeskanuj podpisany regulamin i prześlij na adres biurokarier@pw.edu.pl
  • Odbierz KARNET NA AKCELERATOROWE PIECZĄTKI w Biurze Karier lub na pierwszym warsztacie, w którym weźmiesz udział;
  • Zdobywaj wiedzę i cenne umiejętności – ROZWIJAJ SIĘ :)

Daty oraz możliwość zapisu na poszczególne warsztaty w zakładce "Wydarzenia".