• 13.12.2017
Sprawdź swój styl radzenia sobie ze stresem
Konsultacje

Sprawdź swój styl radzenia sobie ze stresem

STRES – każdy z nas doświadcza go z różnym natężeniem w różnych momentach naszego życia.

Jedną ze strategii radzenia sobie ze stresem  jest poznanie jego definicji, tego jaki ma wpływ na nasze funkcjonowanie oraz poznanie technik relaksacyjnych.

Dodatkowo warto wiedzieć jakie strategei radzenia sobie ze stresem stosujemy. Dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć własne zachowanie, a także opracować strategię sprzyjającą efektywności osobistej.

W ramach Akceleratora Kariery zapraszamy do udziału w teście psychologicznym i konsultacji z psychologiem, które pozwolą poznac swój styl radzenia sobie ze stresem.

Czym są testy psychologiczne?

Testy psychologiczne to profesjonalne narzędzie badawcze, którego wyniki pozwalają wnioskować o pewnych cechach, właściwościach oraz potencjale osoby badanej. Niektóre z nich są wykorzystywane podczas rekrutacji pracowników.

Badanie testowe przeprowadzane w Biurze Karier będzie miało charakter grupowy (6 osób). Będzie trwało ok 20 minut.

Wyniki omawiane będą w trakcie spotkania indywidualnego, którego termin ustalany jest po wykonaniu testów.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 13 grudnia  (środa)

Test przeprowadzi:

Agnieszka Skowrońska – Absolwentka Psychologii KUL, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz CoachWise Coaching Essentials. Od 12 lat pracuje z inżynierami, zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery. Prowadzi konsultacje w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowań. Odpowiedzialna za koordynację ogólnouczelnianego badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej”.

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Polna 50