• 14.12.2017
Incydenty komputerowe i cyberbezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w zarządzaniu sieciami rządowymi.
Spotkanie z Pracodawcą

Rządowy Zespół Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL, pełni rolę głównego zespołu CERT odpowiadającego za koordynację procesu obsługi incydentów komputerowych w obszarze administracji rządowej Rzeczypospolitej Polskiej.

Zespół realizuje incydenty zgłoszone przez instytucje administracji publicznej w domenie (*.gov.pl) i jest punktem kontaktowym w obszarze zgłaszania incydentów komputerowych przez operatorów infrastruktury krytycznej RP.

Spotkanie odbędzie się 14 XII w godzinach 12:15-14:00 w sali 105 na wydziale MiNI.

Zapisy po zalogowaniu się do Strefy Studenta.

Wydział MiNI, sala 105