• 21.11.2017
Zarządzanie zmianą i zarządzanie projektami

Zarządzanie zmianą i zarządzanie projektami

Biuro Karier PW, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 2, Zarządzanie projektami i zmianą).

Warsztat odbędzie się w dniu 21.11.2017 godzinach 12:15 - 15.30, sala 5.03 w budynku CZIiTT

Dzisiejszy świat pełen jest projektów mniejszych i większych- projekt praca, projekt studia, projekt mieszkanie. Projekt - jak nim zarządzać, żeby nie polec po drodze? A w każdym projekcie to co stałe to zmiana- dlatego warto ją znać i umieć ją „obsługiwać”. Jak radzić sobie z emocjami w zmianie? Jak radzić sobie z własną niechęcią wobec zmian? Na te pytania padną odpowiedzi w trakcie warsztatu – zapraszamy.

Cele szkolenia:

• Uczestnik dowie się z jakich etapów składa się projekt.
  • Uczestnik pozna zasoby niezbędne do realizacji każdego etapu projektu.
  • Uczestnik pozna ścieżkę zarządzania ryzykiem przy realizacji projektu.
  • Uczestnik pozna 4 etapy przechodzenia przez zmianę.
  • Uczestnik nauczy się radzić sobie z wyzwaniami każdego z etapów zmiany.
  • Uczestnik pozna efektywne strategie zarządzania zmianą.

Plan szkolenia:

• Etapy każdego projektu.
  • Zasoby, narzędzia niezbędne do realizacji projektu.
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie.
  • 4 etapy przechodzenia przez zmianę.
  • Emocje i zachowania charakterystyczne dla każdego z etapów.
  • Efektywne i nieefektywne sposoby działania w każdym z etapów.

Korzyści dla uczestnika:

• Poznanie zasobów niezbędnych do realizacji projektu.
  • Poznanie metodyki zarządzania ryzykiem w projekcie.
  • Poznanie swoich emocji w sytuacji zmiany.
  • Poznanie swoich strategii reagowania na zmianę.
  • Poznanie efektywnych strategii reagowania na zmianę.

Warsztat zostanie przeprowadzany przez eksperta agencji Macro-Work Agnieszkę Szwejkowską.

Agnieszka Szwejkowska - psycholog, coach PCC, trener biznesu, konsultant, koordynator, psychoterapeuta.

Ukończyła The Art & Science of Coaching w Erickson College International, studium trenera biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego, wieloletnie szkolenia w Instytucie Ericksonowskim, szkołę Analizy Transakcyjnej dla biznesu.

Od 15 lat wspiera biznes, organizacje pozarządowe i rządowe w realizacji ich celów, prowadząc projekty rozwojowe, treningi i excecutive coaching. Od 8 lat prowadzi szkolenia wykorzystując najnowsze badania psychologii rozwojowej i kognitywnej.

W swojej praktyce wykorzystuje wiedzę i doświadczenie o tajnikach zmiany zachowań, nawyków i postaw. Współodpowiedzialna za wykreowanie trendu dotyczącego zarządzania Firmami Rodzinnymi w Polsce.

Rejestracja po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.03