• 20.12.2017
Coaching w Biurze Karier
Konsultacje

Coaching w Biurze Karier

Jeśli zastanawiasz się jak pokierować swoim życiem, masz trudności w określeniu swojej ścieżki zawodowej, zastanawiasz się jaki tkwi w Tobie potencjał lub nie masz pomysłu jak zmotywować się do kolejnych działań- skorzystaj z indywidualnych sesji coachingowych w Biurze Karier!

Czym jest coaching?

„Coaching to metoda wpierania rozwoju realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań”.

Izba Coachingu, www.izbacoachingu.com

Profesjonalnie przeprowadzony coaching może przyczynić się do:

• osiągnięcia osobistych celów
  • zmiany nastawienia do problematycznej kwestii;
  • podjęcia ważnej lub trudnej decyzji
  • odnalezienia swoich mocnych strony i odkrycia w sobie potencjału
  • przeanalizowania możliwości i znalezienia rozwiązania w trudnej sytuacji;
  • szybszego i sprawniejszego zrealizowania trudnego zadania
  • zrealizowania czegoś ważnego, co ciągle jest odkładane na później

Sesje coachingowe mają charakter całkowicie bezpłatny, odbywają się w miejscu ustalonym  z coachem,  osobiście, poprzez telefon lub program skype .

Coaching jest PROCESEM – obejmuje 5 sesji indywidualnych. Terminy sesji coachingowych ustalane są między coachem a coachee.

Jak możesz zacząć?

Zapisy (tylko dla studentów, absolwentów i doktorantów PW)  dostępne po zalogowaniu się do strefy studenta,

Warunkiem uczestnictwa jest odbycie  rozmowy z koordynatorem cyklu dotyczącej motywacji do uczestnictwa w sesjach coachingowych oraz podpisanie regulaminu  (dostępnego w Biurze Karier).

Termin rozmowy proponowany będzie przez Koordynatora cyklu w mailu wysłanym do każdej zapisanej osoby.

Zmiana jest możliwa w każdym z nas . Czas ruszyć z miejsca. TU i TERAZ.

Działaj – skorzystaj z sesji coachingowych.

Zapisy dostępne po zalogowaniu do Strefy Studenta.

* Partnerem cyklu coachingowego jest  Grupa SET oraz Pracownia Coachingu NOVO.

Polna 50