• 19.10.2017
Assessment Centre  - co to jest i jak się do niego przygotować?

Assessment Centre - co to jest i jak się do niego przygotować?

Biuro Karier, DPD Polska oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1):

Warsztaty są z jednej strony pigułką wiedzy na temat sesji Assesment Centre, z drugiej zaś doskonałym sposobem na oswojenie się z tą coraz częstszą formą rekrutacji.

Na warsztatach dowiesz się m.in.:

• czym są modele kompetycyjne i jak je się tworzy;
  • z jakimi zadaniami możesz spotkać się podczas AC
  • co oceniają Assesorzy na sesjach Assesmentowych

Przećwiczysz także:

• Przykładowe zadania indywidualne
  • Przykładowe zadania grupowe

Warsztaty te to także doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty charakteryzuje:

• praktyczne podejście do omawianych zagadnień (ograniczamy wiedzę teoretyczną do niezbędnego minimum na rzecz praktycznych ćwiczeń)
  • angażowanie wewnętrznych zasobów i potencjału uczestników;
  • nauka poprzez doświadczenie

Warsztaty odbędą się 19 października w budynku CZIiTT w sali 5.03 w godzinach 12:15 - 15:15. Zapisy po zalogowaniu się do Strefy Studenta.

W wartsztatach mogą wziąć udział wszyscy studenci, absolwenci i doktoranci PW, pierwszeństwo mają jednak osoby zapisane do programu Akcelerator Kariery.

• Marta Prokopek – Pyśk

Psycholog, Trener, HR Generalista, Doradca Zawodowy

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy w działach personalnych dużych organizacji, głównie w branży finansowej i logistycznej a także w doradztwie zawodowym na wyższych uczelniach.

Obecnie związana zawodowo z DPD Polska – liderem na rynku usług kurierskich w Polsce.

W codziennej pracy zajmuje się prowadzeniem programów rozwojowych dla pracowników, projektów szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Jako trener specjalizuje się w szkoleniach "miękkich" takich jak komunikacja interpersonalna, twórcze myślenie, autoprezentacja, warsztaty pozytywnego myślenia, techniki radzenia sobie ze stresem, automotywacja itp.

• Anna Franczak

Psycholog, Trener, HR Generalista

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy w działach personalnych dużych organizacji, głównie w branży budowlanej i logistycznej.

Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu obsługi narzędzi wspierających zarządzanie, szkoleniach wprowadzających nowych pracowników do organizacji, a także szkoleniach „miękkich”.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.03