• 26.10.2017
Definiowanie potrzeb Klienta oraz tworzenie prostych w obsłudze mobilnych aplikacji biznesowych w chmurze
Warsztaty

Zapraszamy na kolejny warsztat w ramach cyklu Nowe Technologie Cloudowe w biznesie pod patronatem Be Poland,

25 października, w godzinach 16:15 - 18:15, Gmach Główny, sala 160

Można brać udział w pojedynczych warsztatach, jednak najwięcej korzyści przyniesie udział w pełnym cyklu.

Ekspert z firmy Be Poland, Marcin Tabędzki podzieli się praktyczną wiedzą z budowania i wdrażania w biznesie rozwiązań w technologiach cloud. Zajęcia będą prowadzone na platformie Salesforce, która kompleksowo pokrywa wymienione technoligie.

Podczas wydarzenia:

• nauczysz się zbierać i analizować wymagania biznesowe
  • poznasz zasady współpracy z klientem i jak prowadzić prace projektowe
  • metodyki pracy na projektach cloud
  • poznasz metody integracji systemów w chmurze
  • skonfigurujesz własną aplikację mobilną

PROWADZĄCY
Marcin Tabędzki
Partner
Be Poland Think, Solve & Execute

Wykształcenie: Marcin posiada tutył magistra w dziedzinie Matematyki Stosowanej i Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:
Marcin jest ekspertem z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie consultingu IT. Prowadził projekty dla polskich i międzynarodowych Klientów. Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie systemów CRM, efektywności procesów sprzedażowych, windykacji, transformacji modeli operacyjnych, księgowości, procesów sprzedaży B2C, core’owych systemów bankowych. Marcin uczestniczył w kilku kompleksowych procesach wdrażania systemu typu end-to-end (CRM, fuzje, wymiana systemu core’owego, efektywność multikanałowa), w tym w ramach transformacji procesów sprzedażowych oraz usprawnienia customer experience. Posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów w metodyce Agile.
Mocne strony Marcina to analiza procesów biznesowych, prowadzenie szkoleń, optymalizacja procesów sprzedażowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie dużymi zespołami projektowymi, silna orientacja na klienta i wyniki.

Rejestracja po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Pl. Politechniki 1, sala 160