• 24.04.2017
Spotkanie z pracodawcą: TIVO "Jak wygląda praca w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla klientów z branży tv cyfrowej i internetowej. Jak pracujemy na co dzień i co znaczy prowadzenie projektu w praktyce"
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro karier PW oraz TIVO zapraszają na prezentację

Na prezentację  zapraszamy:
studentów i absolwentów kierunków informatycznych

Program:

Cz. I
-    Wprowadzenie (Kim jesteśmy? Co robimy? O produktach)
-    Zapoznanie z branżą tv cyfrowej i internetowej (Rys historyczny/Ciekawostki)
Pytania

Przerwa (poczęstunek) 15 min.

Cz. II
- Opis procesu prowadzenia projektu (scrum, Jira, Jenkins, taski, stad-up, code review, itp..)
- Praca nad dectekiem, analiza strumienia, automatyzacja testów, field testy itp..
Pytania

Przedstawiciele firmy:
- Marta Kalbarczyk (HR)
- Tomek Lukaszewski (Software Development)
- Marek Bejgier (Software Development)
- Artur Nosowski (Software Quality Control)
- Paweł Piotrowski (Software Quality Control)
- Jakub Rozwalak (Support)

Dodatkowe informacje:
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wypełnić formularze aplikacyjne/złożyć CV.

Informacje organizacyjne:
termin:25.04.2017 godz. 12:00-14:00
miejsce: Sala 422 (Gmach Główny)
czas trwania: 2 godz. Lekcyjne + 15 min. przerwa.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zalogować na naszej stronie, a nastepnie wybierając zakładkę wydarzenia, dokonać zapisu.

pl.politechniki 1 sala 422