• 16.05.2017
Spotkanie z pracodawcą: SODEXO "Sztuka czarowania  czyli  jak pomyślnie przejść rekrutację"
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier PW oraz SODEXO

zapraszają na prezentację:

Sztuka czarowania
                                                            czyli
                                             jak pomyślnie przejść rekrutację

Informacja o firmie:

Sodexo Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Sodexo światowego eksperta w dziedzinie zarządzania usługami (branża Facilities Management). Na polskim rynku firma istnieje od ponad 20 lat, znajdując się w czołówce najdynamiczniejszych zagranicznych pracodawców.
Naszą misją jest poprawa jakości życia wszystkich osób oraz firm, z którymi współpracujemy. Chcemy aktywnie przyczyniać się do gospodarczego, społecznego oraz środowiskowego rozwoju społeczności, regionów i krajów, w których działamy.
Nasze wartości to kultura świadczenia usług, duch zespołu i współpracy oraz dążenie do samodoskonalenia.

Oferujemy szansę rozwoju na stanowiskach:
Inżynier Obsługi Budynku, Inżynier Projektu, Technik Obsługi Budynku, Koordynator Techniczny, Menedżer Techniczny, Project Manager.

Na prezentację zapraszamy:

Dla studentów 2 – 5 roku studiów oraz absolwentów Politechniki,
szczególnie kierunków Elektryka oraz pokrewnych Elektroenergetyka, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Program:
W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z doświadczonymi rekruterami, dowiedzą się jakich błędów unikać przygotowując CV, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, z jakich etapów może składać się rozmowa i czego oczekiwać od rekrutera.

Chętni będą mieli możliwość skonsultować swoje CV i/lub odbyć symulację rozmowy rekrutacyjnej pod kątem oferty pracy / stażu na który zamierzają aplikować (niekoniecznie do Sodexo!) – otrzymają przyjazne i klarowne wskazówki, które pomogą się przygotować do zdobycia wymarzonego stażu / pracy.

Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się z zagadnieniem zarządzania techniczną obsługą inteligentnych budynków. Będą mogli poznać specyfikę codziennej pracy Inżynierów i Menedżerów zarządzających budynkami.

Ponadto o aktualnych programach praktyk, staży, ofertach pracy i możliwościach rozwoju dla młodej kadry inżynierskiej opowie student Politechniki Warszawskiej - uczestnik bieżącej edycji Pracowni Młodych Talentów w Sodexo Polska.

Przedstawiciele firmy:
Krzysztof Grajek – Specjalista ds. rekrutacji
Anna Pacek – Menedżer ds. rekrutacji
Kamil Piskorski -  student I roku studiów magisterskich na Wydziale Mechatroniki PW

Dodatkowe informacje:

Dla uczestników spotkania przygotowano drobne upominki.
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję odbyć symulację rozmowy (sprawdzić się w niemal realnej sytuacji!), a także uzyskać indywidualne wskazówki dotyczące swojego CV.
Osoby, które chcą w trakcie warsztatów przećwiczyć własną rozmowę rekrutacyjną, proszone są o przesłanie takiej informacji wraz ze swoim CV i treścią ogłoszenia na które aplikują – do Biura Karier, najpóźniej do 10 maja br.

Informacje organizacyjne:
termin: 16 maja 2017 o godz. 14:15
miejsce: Gmach Główny PW, sala nr 308
czas trwania: 2 h.

Aby wziąść udział w spotkaniu należy się zalogować na naszej stronie, a nastepnie wybierając zakładkę wydarzenia, dokonać zapisu.

pl.politechniki 1 sala 308