• 11.03.2013
Wszyscy chcą odnieść sukces. Czemu udaje się to tylko nielicznym? – Michał Kołtyś o sukcesie w życiu i biznesie.
Spotkanie z Pracodawcą

Koło KN Gospodarki Nieruchomościami w ramach cyklu "Spotkanie z Ekspertem" zaprasza na spotkanie z Panem Michałem Kołtysiem wszystkich studentów, znajomych oraz zainteresowanych, którzy chcą wziąć swój los we własne ręce.

Gościem specjalnym będzie Pan Michał Kołtyś (35 l.) - absolwent SGH , mówca,
trener, coach i biznesmen, który pierwszy swój biznes założył na pierwszym
roku studiów a milionerem został przed 30. rokiem życia.
W ciągu ostatnich 15 lat sprzedał usługi i produkty za łączną sumę ponad 100 mln.
Zdobywał doświadczenie i współpracował z takimi sławami jak Brian Tracy,
Anthony Robbins, Jack Canfield, czy Robert Kiyosaki.

Obecnie jest inwestorem i przedsiębiorcą od wielu lat poświęcającym się modelowaniu ludzi sukcesu poprzez prowadzenie szkoleń i coachingów w Europie, Azji i USA, na których dzieli się swoim 15-letnim doświadczeniem oraz wiedzą powszechnie niedostępną. W swoich szkoleniach używa nowatorskich metod glasswalking, firewalking. Poza tym prowadzi bardzo aktywny tryb życia (sztuki walki, maratony czy pilotaż samolotów).

Kiedy:
11.03.2013r godz. 19.00

Gdzie:
Plac Politechniki 1
Gmach Główny Politechniki Warszawskiej s. 315

Co zyskujesz przychodząc na spotkanie?
90 minut, które prawdopodobnie nieodwracalnie odmieni Twoje życie.
Na lepsze.

Zapraszamy!!!