• 19.02.2021
  • Networking

Program Mentoringowy wystartował - Zapraszamy do aplikowania!

Program Mentoringowy wystartował  -  Zapraszamy do aplikowania!

III edycja  Programu Mentoringowego właśnie się rozpoczęła. Program dedykowany jest studentkom i studentom od 3 roku, zapraszamy również absolwentów lat 2019 - 2021
Zaproszeni mentorzy reprezentują całą paletę branż od IT, logistyki, po produkcję i zarządzanie w biznesie.

Mentorzy -  liderzy, doświadczeni menedżerowie, którzy odnieśli sukces w swoich branżach, są gotowi przyjąć studentów pod swoją opiekę i wesprzeć ich na stracie kariery.
Współpraca z mentorem trwa przez okres 6 miesięcy i ma charakter parterskiej , inspirującej relacji. Trudno wyobrazić sobie lepsze wsparcie na starcie profesjonalnej kariery.

Twój pierwszy krok to wybór Mentora i przesłanie na wskazany adres swojego CV oraz napisanie odpowiedzi na proste pytania: Dlaczego chcesz bym został twoim mentorem?  W jakim obszarze, pomyśle albo projekcie  potrzebujesz wsparcia?

Szczegóły i sylwetki mentorów, oraz link do aplikowania znajdziesz TUTAJ