• 06.05.2022
  • Wizyta studyjna

DZIEŃ OTWARTY W FABRYCE L'ORÉAL

Biuro Karier PW oraz L'ORÉAL zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej na DZIEŃ OTWARTY W FABRYCE L'ORÉAL.

Kiedy: 27 maja 2022 (piątek), w godz. 10:00-15:00

Gdzie: L'Oréal Warsaw Plant, ul. Warszawska 21, Kanie (pow. Pruszkowski)

• Jesteś studentem/studentką ostatnich lad studiów dziennych lub studiujesz zaocznie?
  • Chciał(a)byś dowiedzieć się, co oferuje L'Oréal oraz jak wygląda nowoczesne środowisko produkcyjne?
  • Zastanawiasz się jak powstają kosmetyki, których używasz na co dzień?

Weź udział w Dniu Otwartym fabryki!

Z okazji 25. rocznicy L'Oréal, już 27 maja otworzymy dla Ciebie kulisy firmy produkcyjnej, będącej liderem w branży „beauty”.

Dzięki temu zdobędziesz świetną okazję, by poznać ekspertów z różnych obszarów, zobaczyć na własne oczy, jak wygląda proces technologiczny i produkcyjny, a także dowiedzieć się o możliwych ścieżkach kariery zaczynając od Programu Stażowego w ramach „Fabryki Talentów”.

Dla uczestników przewidziane upominki, konkurs z nagrodami, poczęstunek i bezpłatny dojazd.

Ponadto:

•             Zobaczysz jak wygląda cały proces produkcyjny zaczynając od przyjęcia surowca do powstania produktu gotowego przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

•             Będziesz miał(a) możliwość porozmawiać z ekspertami z różnych obszarów (Działu Technicznego, Laboratorium, Magazynu, Działów Produkcyjnych) i dowiedzieć się więcej o ich pracy i codziennych wyzwaniach.

•             Zobaczysz fabrykę, otoczoną zielenią z zachowaną bioróżnorodnością.

•             Dowiesz się o możliwościach pracy i procesach rekrutacyjnych bezpośrednio od Działu HR.

Na Dzień Otwarty zapraszamy studentów z kierunków:

automatyka i robotyka, automatyka i robotyka stosowana, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa, mechanika pojazdów i maszyn roboczych, mechanika i budowa maszyn, mechanika i projektowanie maszyn, mechatronika, inżynieria produkcji, zarządzanie i inżynieria produkcją, elektronika, elektrotechnika, elektromobilność, biotechnologia, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, technologia chemiczna(profil praktyczny).

REJESTRACJA TRWA do 16.05.2022.

Obowiązuje limit miejsc, po 16.05.2022 osoby, które dokonają zgłoszenia otrzymają mailowe potwierdzenie wpisania na listę uczestników Dnia Otwartego.

Osobom zakwalifikowanym mailowo zostanie przesłana informacja o miejscu zbiórki (transport w obie strony z PW zapewnia firma L'ORÉAL).