• 14.05.2021

Dołącz do programu rozwojowego Corning

Chcesz współtworzyć unikalny projekt budowy nowego zakładu produkcyjnego w Mszczonowie - pierwszej w Polsce fabryki włókna światłowodowego? Lubisz wyzwania i ciągły rozwój?

Dołącz do programu rozwojowego Corning, dzięki któremu:

- wyjedziesz na zagraniczne szkolenie, podczas którego zdobędziesz unikalne umiejętności, pod okiem najlepszych ekspertów;

- zyskasz umiejętności trenerskie:

- staniesz się liderem i będziesz mógł zarządzać swoim pierwszym zespołem, a po zakończonym programie otrzymasz możliwość kontynuacji i dalszego rozwoju kariery w Corning.

Jeśli:

- jesteś absolwentem/absolwentką lub studentem/studentką ostatnich lat studiów technicznych;

- mówisz płynnie po angielsku i

- masz już pierwsze doświadczenia w firmach produkcyjnych, to Corning 4 Young Leaders jest właśnie dla Ciebie.

APLIKUJ JUŻ DZIŚ! Start programu już w sierpniu!

Wyślij CV na adres: rekrutacja@corning.com, w tytule wpisując: Corning 4 Young Leaders lub przez stronę: https://corningjobs.corning.com/job/Mszczonow-Sta%C5%BCysta-Corning-4-Young-Leaders-Development-Program-Intern-96-320/739093000/

Na zgłoszenia czekamy do 11 czerwca!