• 12.03.2020

Czas na Młodzież 2019

Szukasz pomysłu na siebie? Masz ochotę wziąć udział w 46 godzinach szkoleń i warsztatów? Chcesz zdobyć nowe kompetencje, które są cenione na rynku pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla organizacji pozarządowej? Masz pomysł na projekt społeczny, ale brakuje ci środków? Czy może po prostu chciałbyś nawiązać nowe znajomości i produktywnie wykorzystać swój czas?

Caritas Polska i Stowarzyszenie Morena szukają uczestników projektu Czas na Młodzież 2019. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest przeznaczony dla osób od 15 do 29 roku życia. Uczestnik w projekcie jest 10 miesięcy. Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Co będziesz robić jako uczestnik projektu?

-wraz z naszym doradzą opracujesz indywidualną ścieżkę rozwoju swoich umiejętności,

-weźmiesz udział w szkoleniach z umiejętności społecznych, zarówno w Warszawie, jak i poza nią,

-podniesiesz swoją wartość na rynku pracy, biorąc udział w szkoleniu kwalifikacyjnym, np. na instruktora turystyki kajakowej czy wychowawcy kolonijnego,

-otrzymasz grant w wysokości 1600zł na realizacje dowolnego grupowego projektu społecznego,

-zdobędziesz doświadczenie w pracy odbywając 50-godzinny staż wolontariacki w Caritas Polska.

Zyskujesz: ubezpieczenie, zaświadczenie o odbytym wolontariacie, cenny wpis w CV, szkolenia z umiejętności miękkich oraz certyfikat potwierdzający Twoje nowe kwalifikacje, szanse na realizacje projektu społecznego, nawiązanie interesujących znajomości, oraz okazję na wykonywanie odpowiedzialnych zadań w ramach stażu.

Zapisy przyjmujemy na adres e-mail: power@caritas.org.pl