Mateusz Kulas PZL Świdnik S.A.

"Cześć,

Decyzje i wybory towarzyszą nam od zawsze, są naszą codziennością, czymś z czym mamy do czynienia na każdym kroku - na zakupach, w drodze do pracy, w restauracji. Są jednak sytuacje oraz pewne etapy w życiu, gdzie podjęcie decyzji czy dokonanie wyboru stanowi poważne wyzwanie. Stawiamy sobie pytanie - jaki kierunek powinien obrać wektor naszej przyszłej kariery zawodowej? (Pytanie może przybierać oczywiście bardziej przystępne formy :) jednak sens ciągle pozostaje ten sam). Czujemy, że kierunek ten musi być zgodny z naszymi marzeniami oraz obrany w pełni świadomie, jednak odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest jednoznaczna.

Sięgając pamięcią do dzieciństwa, codziennie obserwowałem latające nad moim rodzinnym  miastem śmigłowce. Dźwięk wirujących łopat, świst turbin czy zapach paliwa lotniczego  towarzyszył mi od urodzenia. Wiedziałem, że lotnictwo to moje przeznaczenie i właśnie z tym przemysłem chciałbym związać swoją przyszłość. Ty również dokonałeś już jednego z najważniejszych wyborów w swoim życiu i zapewne decyzja ta była głęboko przemyślana. Mam na myśli kierunek studiów. Przed Tobą kolejne wybory - czy związać swoją karierę zawodową z uczelnią, czy może rozpocząć podróż do świata biznesu, przemysłu? Pamiętaj, że cokolwiek wybierzesz musisz wykonać w tym kierunku pierwszy krok.

Cytując Konfucjusza "Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku", chciałbym zaprosić Cię do wzajemnej współpracy, gdzie wspólnymi siłami spróbujemy nadać wektorowi Twojej przyszłej kariery odpowiedni kierunek i zgodnie z nim świadomie wykonać ten pierwszy krok. Pozdrawiam!"