• 17.09.2018
  • Inne

Zostań Ambasadorem Biura Karier

Jesteś osoba aktywną? Lubisz organizować i promować wydarzenia? Chcesz mieć wpływ na to co się dzieje na Twoim Wydziale? Ciekawi Cię  Biuro Karier „od kuchni”? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie – Program Ambasadorski Biura Karier.

CO ZYSKASZ?

• doświadczenie w organizacji wydarzeń pomocne w budowaniu przyszłej kariery zawodowej
    • rozwój kompetencji istotnych na rynku pracy
    • pakiet warsztatów związanych z efektywnością  zawodową i osobistą
    • wsparcie merytoryczne doradcy kariery oraz coacha
    • możliwość przejścia testów predyspozycji zawodowych i testów psychologicznych
    • sieć kontaktów
    • pierwszeństwo w zapisach na wydarzenia organizowane przez Biuro Karier
    • zaświadczenie

DO  TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

• organizacja oraz promocja konsultacji  na Wydziałach PW w ramach „Latającego stolika”
    • zachęcenie studentów do rejestrowania się na portalu Biura Karier i polubienie FB – min.10 osób
    • promocja oferty Biura Karier oraz wydarzeń organizowanych przez Biuro Karier (strony Wydziałowe, współpraca z WRS-em, plakaty)
    • promocja badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów
    • udział w wydarzeniach typu Targi Pracy, Business Networking Day (dbanie o frekwencję oraz promocję Biura Karier)

KOGO SZUKAMY?

Do Programu Ambasadorskiego zapraszamy studentów i studentki, m.in. II roku, którzy  są:

• proaktywni, potrafią wyszukiwać informacje i przekazywać je innym
    • zainteresowani tematyką rozwoju osobistego, budowania marki
    • dobrze zorganizowani
    • chętni do pracy w grupie
    • zorientowani na cel, działania, poszukiwania

* mile widziane doświadczenie w organizacjach studenckich

Rozpoczęcie rocznej kadencji-październik 2018

Zgłoszenia (CV oraz kilka słów na temat swojej motywacji) wraz z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Ambasador BK” prosimy przesyłać na adres: biurokarier@pw.edu.pl. Termin składania aplikacji został przedłużony do 31 października. Zapraszmy!