• 26.10.2018
 • Konkursy
 • L’Oréal Brandstorm 2019

  L’Oréal Brandstorm 2019

  Ruszyła kolejna edycja międzynarodowego konkursu dla studentów!

  Do 15-tego lutego 2019 roku, studenci z Polski i Krajów Bałtyckich mogą zgłaszać projekty do międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm.

  To już 27. edycja i tym razem przygotowaliśmy dla Was wyjątkową nagrodę główną – 3 miesięczny staż w Station F w Paryżu! Żeby zawalczyć o nagrodę główną zgłoś się już dziś i razem z Grupą L’Oréal wprowadź rewolucyjne zmiany w branży kosmetycznej!  

  Zadaniem uczestników tegorocznej edycji Brandstorm jest opracowanie nowatorskiej koncepcji pielęgnacji skóry.

  Patronem edycji jest dywizja Produktów Aktywnych (czyli m.in. takie marki jak Vichy czy La Roche-Posay). Trzy osobowe drużyny mogą aplikować do konkursu do 15-tego lutego za pośrednictwem platformy http://bit.ly/Brandstorm2019

  Projekty należy zgłaszać poprzez platformę internetową w formie prezentacji. Następnie zostaną one ocenione przez ekspertów L’Oréal i spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy drużyny zakwalifikowane do finału regionalnego Poland&Baltic. Finaliści będą mieli szansę zaprezentować swoje pomysły na dużej scenie podczas wydarzenia w trakcie, którego oceniani będą przez managerów L’Oréal Poland&Baltic oraz L’Oréal Warsaw Plant. 

  Drużyna, która zwycięży na etapie regionalnym otrzyma 1000 euro i wygra bilet do Paryża, gdzie weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się 22-24 maja. W trakcie spotkania w Paryżu, finaliści będą mieli okazję nie tylko reprezentować hub Polska i Kraje Bałtyckie, ale również uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami Grupy L’Oréal, sesjach mentoringowych i coachingowych z udziałem ekspertów oraz poznać studentów z ponad 40 krajów!

  Konkurs zakończy uroczysta Gala, podczas której ogłoszony zostanie zwycięski zespół, który wygra 3-miesięczny pobyt w Paryżu aby w Station F (największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów) pracować nad swoim pomysłem pod okiem wybitnych specjalistów.

  Wszyscy uczestnicy konkursu Brandstorm mają również szansę zacząć swoją karierę w strukturach Grupy L’Oréal! 


  https://www.youtube.com/watch?v=4lgt-IpPGgI Finał Poland&Baltics 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=UgAgBut_Nhw  Finał Paryż 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=KZrwsL8Q-2Y zwiastun edycji 2019

   

  Przeczytaj więcej