• 15.02.2016
  • Warsztaty
  • Kreatywność Strukturalna - bezpłatne warsztaty, 27 lutego - TYLKO LISTA REZERWOWA

Rozwiążesz każdy problem od analizy, przez generowanie pomysłów do wdrożenia jego rozwiązania w życie.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest głównie do osób, które:
    – chcą rozwinąć się w obszarze kreatywności
    – chcą poznać strukturę porządkowania „lawiny” pomysłów
    – pracują na stanowisku wymagającym umiejętności rozwiązywania problemów
    – są przedsiębiorcami dążącymi do wzrostu innowacyjności w swojej firmie
    – są pracodawcami, którzy ceniąc swój czas, preferują, aby ich pracownicy potrafili samodzielnie rozwiązać kreatywnie problemy

Korzyści:
    – ukierunkowanie na wdrożenie rozwiązania danego problemu w życie
    – wzrost otwartości na problemy (problemy stają się wyzwaniami)
    – poznanie metod analizy problemu
    – poznanie metod ułatwiających kreatywne myślenie
    – poznanie metod wyboru najlepszego rozwiązania
    – możliwość rozwiązania realnych problemów uczestników

Program szkolenia:

Bazą programu jest model „Kreatywności Strukturalnej”, który obejmuje analizę poznania problemu, rozwiązywania problemu metodami kreatywnymi oraz techniki wyboru najlepszego rozwiązania i budowy koncepcji wdrożenia pomysłu. Szkolenie prowadzone jest w  grupie maksymalnie 16-osobowej, metodami aktywizującymi uczestników.

Kiedy?

27 lutego (sobota), w godzinach 10:00 - 18:00

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT),

ul. Rektorska 4 https://www.cziitt.pw.edu.pl/kontakt/

nr sali prześlemy wraz z potwierdzeniem zapisu

UWAGA! warsztat bezpłatny - brak cateringu

Prowadzący:

Szkolenie prowadzi Przemysław Saczuk, absolwent Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (na którym ukończył Matematykę Stosowaną), Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET w Łodzi oraz Praktycznej Szkoły Biznesu MBA. Ukończył wiele kursów z obszaru kreatywności. Kreatywność wykorzystuje w praktyce od wielu lat, między innymi w takich branżach, jak programowanie maszyn numerycznych CNC czy reklama i  marketing. Stworzył Akademię Matematyki Kreatywnej. Doradza firmom w kreatywnym rozwiązywaniu problemów.

Partner wydarzenia: