• 25.03.2020
  • Konsultacje

Już za chwilę rusza Model Konsultacyjny Programu Mentoringowego

Z końcem marca wystartuje model konsultacyjny Programu Mentoringowego. Daje on możliwość uzyskania jednorazowego wsparcia, inspiracji od mentora.

• Każdy kto studiuje na naszej uczelni może zgłosić się do skorzystania z takiej konsultacji.
  • Mentor, najczęściej nasz absolwent, który odniósł sukces w swojej branży, wysłucha Was i podzieli się swoją opinią, własnym doświadczeniem.
  • Będziecie mogli zwrócić się ze swoimi pomysłami, wątpliwościami i ważnymi dla Was pytaniami.
  • Profile mentorów, do których będziecie mogli aplikować, zostaną umieszczone na portalu Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

Nasi mentorzy reprezentują duże i doświadczone organizacje, między innymi: firmę z sektora zbrojeniowego PIT-RADWAR, Urząd Transportu Kolejowego, firmę UniCredit Services, Accenture i wiele innych.

Model konsultacyjny obok modelu kompleksowego Programu Mentoringowego to nasze kolejne przedsięwzięcie, które Biuro Karier realizuje z myślą o Waszym udanym starcie w zawodową karierę.

Już wkrótce więcej szczegółów, obserwujcie portal bk.pw.edu.pl.

Powodzenia!