• 06.02.2019
  • Inne

Diagnoza potrzeb pracodawców i instytucji współpracujących z PW 2018/2019

Drodzy Pracodawcy,

w imieniu Działu Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelach pracodawców, których celem jest dyskusja na temat programów kształcenia oraz współpracy z uczelnią.

Celem badania panelowego „Diagnoza potrzeb pracodawców i instytucji współpracujących z PW 2018/2019” jest dostosowanie programów kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy oraz stałe podnoszenie jakości kształcenia. Państwa ekspercka wiedza i doświadczenie są w tym procesie niezbędne.

Spotkania eksperckie z interesariuszami odbędą się w lutym 2019 r. w CZIiITT PW (ul. Rektorska 4, sala 1.05).

Uprzejmie prosimy o wybór panelu, w którym chcielibyście Państwo wziąć udział oraz potwierdzenie obecności przedstawiciela Państwa organizacji.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo tutaj: http://bit.ly/FormularzZapisuPanele_pracodawcow.