Menu
Strefa Studenta i Absolwenta
Logowanie studentów
Tłumacz
Oferta dla Pracodawców

 

Politechnika Warszawska kształci cenionych specjalistów z różnych dziedzin techniki i nauki. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem wartościowych pracowników, stażystów bądź praktykantów zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty naszego Biura.


Portal Internetowy Biura Karier


Strefa Pracodawcy, umożliwia samodzielne:

  • utworzenie wizytówki Państwa Firmy;
  • zamieszczenie ofert pracy,praktyk oraz staży, które w prosty sposób mogą zostać poddane edycji;
  • przeglądanie CV naszych studentów i absolwentów.


Zakładka Aktualności:

  • tu mogą pojawić się informacje na temat wydarzeń związanych z Państwa Firmą, w które mogliby zaangażować się studenci PW. Tekst, który chcieliby Państwo opublikować należy przesłać na adres: biurokarier@pw.edu.pl


Newsletter Biura Karier:

  • rozsyłany w każdy piątek do ponad 10 000 adresatów. Prezentuje oferty pracy, staży, praktyk z całego tygodnia oraz informacje o zbliżających się wydarzeniach pobierane z Aktualności.

 

Cykl "Spotkanie z Pracodawcą"

 


Skuteczną formą promocji firmy, jako interesującego i wiarygodnego pracodawcy, jest umożliwienie studentom lepszego, bezpośredniego jej poznania.

Cykl „Spotkanie z Pracodawcą” to prosty sposób prezentacji firmy w środowisku akademickim, który jednocześnie stwarza możliwość „wyławiania inżynieryjnych talentów”. Jest to dobry moment na ogłoszenie rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego lub konkursu stażowego. Z doświadczenia wynika, że mile widziane, oprócz standardowej prezentacji, są rozmaite case study, które dodatkowo przyciągają studentów.

Spotkanie z Pracodawcą może przyjąć trzy formy:

  • wizyta przedstawicieli firmy w Politechnice Warszawskiej

bądź

  • wizyta zorganizowanej grupy studentów w siedzibie Pracodawcy
  • Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej - to świetna okazja, do tego aby przedstawiciel  Państwa działu rekrutacji/HR  podzielił się praktyczną wiedzą ze studentami, uczestnicząc w szkoleniowej sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej  1 na 1, którą obserwuje 14 uczestników.


Biuro Karier zajmuje się promocją Spotkania wśród studentów i absolwentów. Prowadzi zapisy uczestników oraz zapewnia salę w budynkach PW.

Z Państwa strony oczekujemy przedstawienia zakładanej zawartości prezentacji oraz przygotowania plakatów informujących o wydarzeniu z dodanym logotypem Biura Karier. W przypadku spotkania w firmie pomocne byłoby również zorganizowanie środków transportu dla studentów (wynajęty autokar lub wskazanie na transport publiczny).

W sprawie „Spotkań z Pracodawcą” prosimy o kontakt z Anetą Tyczyńską,

 e-mail: Aneta.Tyczynska@pw.edu.pl. 

 


Inne formy promocji - plakaty, ulotki

  • zapraszamy do przekazywania ulotek informacyjnych (preferowany format A4). Chętnie umieścimy je na naszym stojaku w Gmachu Głównym PW;
  • dysponujemy również dwiema gablotami w Gmachu Głównym Uczelni, w których znajduje się miejsce na Państwa plakaty.


Z naszego doświadczenia wynika, że tego typu materiały informacyjne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów.


Zapraszamy do współpracy!